Teknoloji

Her Ay Yarım Milyon Dolar Harcayan Palworld Ekibi ‘Her Pozisyona’ Çalışan Arıyor

Geçtiğimiz haftalarda erken erişim olarak oyunseverlerle buluşmuştu. palworld , yayınlandığı anda oyun dünyasının bir numaralı gündemi haline geldi. Oyuncu sayısı inanılmaz bir ivmeyle artan Palworld, 2,1 milyon anlık oyuncu sayısına ulaşarak Counter-Strike 2’nin rekorunu bile kırarak Steam’de tüm zamanların en fazla anlık oyuncu sayısına sahip 2. oyunu oldu.

Bunun maliyeti sunucu maliyetidir. her ay yarım milyon dolar geldiğini gördük. Popülerliği sayesinde bu durumun üstesinden gelmeyi başaran oyun, geliştirme ekibine göre her yetenekten çalışana ihtiyaç duyuyor. Grup duyuruyu X hesabı aracılığıyla yaptı.

Planlama ve mühendislik durumları önceliklidir.

Ekibin yazısının Japonca çevirisi şu şekilde:

Palworld’de yapmak istediğimiz çok şey var ama ciddi anlamda çalışan eksiğimiz var! ! ! Tüm pozisyonlar için işe alım yapıyoruz, ancak özellikle planlama/mühendislik Bu pozisyonlarda çalışma arkadaşları arıyoruz! Hangi oyun motoruna hakim olursanız olun, tamamen yeni bir oyun yaratmak istiyorsanız lütfen başvurun! !

Oyun, Ocak ayının sonu itibarıyla Steam ve Xbox platformlarında 19 milyondan fazla oyuncuya ulaştı ve bu sayıya çok kısa sürede ulaştı. 1800’lü yılları anımsatan Palworld’deki çalışma koşullarıyla karşılaştırıldığında, esnek saatleriniz Sunulan bu şirkette şansınızı deneyebilirsiniz. Ancak Tweet’ten anladığımız kadarıyla Japonca bilmek ve Japonya’da ikamet etmek büyük bir artı gibi görünüyor.

Pocketpair’in iş ilanlarını burada bulabilirsiniz.

korgun-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu